IT Programer (m/ž)

Objavio Nucad d.o.o., 20.08.2024. - Bugojno

Privredno društvo NUCAD d.o.o Bugojno, raspisuje konkurs za radno mjesto:

IT programer (m/ž)

Opis poslova:

  • Programiranje u našem layout 3D alatu (Perspectix) na osnovu date specifikacije
  • Zajednički razvoj i dalji razvoj programskog koda u 3D alatu
  • Ispravljanje grešaka i implementacija funkcionalnih podešavanja u 3D alatu
  • Kontinuirano održavanje strukture u biblioteci 3D modula
  • Prilagođavanje i optimizacija postojećeg koda

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • VSS- 180 ECTS- tehničkog smjera (metalski, mašinski, informatički ili elektrotehnički )
  • Poželjno radno iskustvo
  • Poznavanje uobičajnih programskih jezika
  • Motivacija za novi programski jezik
  • Poželjno osnovno poznavanje nekog softvera za 3D modeliranje
  • Aktivno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika

Šta nudimo:

  • Izazovno, profesionalno radno okruženje
  • Rad u timu stručnjaka
  • Plaćenu obuku u trajanju od 6 mjeseci u Austriji
  • Stimulativna primanja uz osiguran profesionalni i osobni razvoj.

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove konkursa i zainteresovani ste da postanete dio našeg uspješnog tima, svoju biografiju možete dostaviti putem opcije "Prijavite se na oglas".

Za sve dodatne informacije možete se obratiti na e- mail: [email protected]

Mjesto rada: Bugojno
Broj izvršilaca: 2