Kuhar (m/ž)

Objavio Novotel Sarajevo Bristol, 15.04.2024. - Sarajevo

Hotel Bristol Sarajevo zapošljava na poziciji

Kuhar (m/ž) - 4 izvršioca

Lokacija: Sarajevo

Opis posla:

  • Sudjeluje u pripremi hrane i specijaliteta koji se nalaze u našoj ponudi.
  • Odgovoran da svi prehrambeni proizvodi budu pohranjeni i obrađeni na odgovarajući način.
  • Osigurava pravilno rukovanje, čistoću i održavanje opreme, radnog pribora i hladnjaka.
  • Osigurava dovoljnu količinu zaliha koja mora biti na dohvat ruke, te naručuje sve potrebne namirnice za sljedeći dan.
  • Slijedi i održava higijenske uvjete.

Uslovi:

  • Srednja ugostiteljska škola - smjer kuhar
  • Potrebno je prethodno iskustvo od dvije godine

Svi zainteresirani kandidati mogu poslati svoj CV putem opcije: "Prijavite se na oglas" najkasnije do petka 10. 5. 2024. godine

Broj izvršilaca: 4