Prodajni predstavnik/komercijalist (m/ž), Zapadna Bosna

Objavio STEG d.o.o., 20.09.2023. - Bihać

STEG d.o.o. se bavi uvozom, distribucijom i prodajom rasvjete i izvora svjetlosti i zastupnik je  renomiranih proizvođača LEDVANCE i OSRAM za proširenje svog prisustva na tržištu traži:

Prodajni predstavnik/komercijalist/unaprjeđivač prodaje (m/ž)

Mjesto rada: Zapadna Bosna

Ako tražite dinamičan posao ili trenutno radite u prodaji a niste zadovoljni svojim poslom, želite više ili bolje ili jednostavno želite promjenu onda ste Vi kandidat za posao kojeg tražimo za sigurnog i kvalitetnog poslodavca:

 Opis posla:

  • Obilazak i samostalna prodaja postojećim i novim partnerima
  • Akvizicija novih i pružanje podrške postojećim partnerima
  • Analiza prometa partnera i usmjeravanje prodaje
  • Sudjelovanje u razvoju prodaje
  • Izvještavanje i planiranje prodajnih i marketinških aktivnosti
  • Odgovornost za realizaciju ciljeva prodaje
  • Analiza i praćenje tržišta
  • Izvještavanje i analiza rezultata prodaje
  • Pozicioniranje-izlaganje proizvoda i praćenje kretanja zaliha i popunjenosti polica
  • Ostali poslovi po nalogu uprave

Potrebno:

  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru
  • Komunikativnost i kooperativnost u komunikaciji
  • Samostalnost i odgovornost
  • Motiviranost i razvijene prodajne i pregovaračke vještine
  • Snažnu radnu etiku i strateško razmišljanje

Poželjno:

  • Radno iskustvo u prodaji, na pozicijama prodaje/komercijale/merchendaisinga
  • Razvijene prodajne i pregovaračke vještine
  • Solidne numeričko - analitičke vještine
  • Spremnost na timski rad
  • Izražena želja za napredovanjem i usavršavanjem

Nudimo:

  • Stimulativna i redovita primanja
  • Mogućnost napretka i razvoja
  • Stalno učenje i stjecanje novih znanja i vještina
  • Poticajna i dinamična radna atmosfera
  • Službeni automobil, mobitel, laptop
  • Postat ćete dio globalno prepoznatog brand-a

Motivirani ste i ispunjavate navedene zahtjeve

Onda s nestrpljenjem očekujemo Vaš CV na [email protected]
Životopise (CV), poželjno s fotografijom, poslati isključivo na e-mail:
[email protected]
Rok prijave. 20 dana od objave oglasa.

Odabrani kandidati će biti pozvani na razgovor.

Mjesto rada: Bihać