Oglas

Vozač kamiona za međunarodni transport (m)

Objavio Atal Group, 08.04.2024. - Inostranstvo

Naš uspješni tim čine djelatnici koji imaju znanje, vještine, teže timskom radu te svojim rezultatima postavljaju visoke standarde u kompaniji.

Trenutno tražimo novog člana tima na poziciji:

Mjesto rada: Inostranstvo (Zapadna Evropa)

Opis posla:

  • Transport i dostava robeUtovar i istovar

Od kandidata očekujemo:

  • Završena srednja škola
  • Najmanje 1 godine radnog iskustva na sličnom poslu
  • Vozački ispit kategorije B,C,E
  • Za rad na SLO papirima potreban Code 95 (nije uslov)
  • Za rad na BiH papirima CPC (nije uslov)
  • Spremnost za rad u smjenama
  • Tačnost, pouzdanost, vještina, odziv, samoinicijativa i odgovornost na poslu
  • Poželjno poznavanje jednog stranog jezika Engleski ili Njemački (nije uslov)

Mi nudimo:

  • Redovno, pouzdano i stimulativno plaćanje
  • Stalno zaposlenje
  • Atraktivno, perspektivno i uredno radno okruženje
  • Mogućnost profesionalnog razvoja
  • Mogućnost potencijalnog razvoja i nadogradnje kompetencija
  • Učešće u timu mladih, motivisanih i dinamičnih zaposlenih
  • Težimo kontinuiranom razvoju znanja i kompetencija unutar kompanije, istovremeno vodeći računa o dobrobiti zaposlenih na radnom mjestu kroz otvorenu komunikaciju i međusobnu saradnju.

Vaše prijave možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Mjesto rada: Inostranstvo
Broj izvršilaca: 2
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja