Administrativni radnik u računovodstvu (m/ž)

Objavio Krajina Klas, 13.11.2023. - Banja Luka

Opis posla:
  • Blagajničko poslovanje: uplate, isplate, obračun dnevnica i putnih troškova,priprema pazara za banku
  • Elektronsko plaćanje
  • Knjiženje bankovnih izvoda
  • Kontrola ispravnosti dokumentacije za knjiženje
  • Knjiženje ulaznih / izlaznih računa i blagajne
  • Arhiviranje dokumentacije
  • Obavljanje i ostalih zadatka prema nalogu neposrednog rukovodioca

Potrebni uslovi:
  • SSS Ekonomskog smjera
  • Jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Dobro poznavanje rada u MC Office paketu
  • Dobre organizacione sposobnosti, komunikativnost, fleksibilnost, samostalnost, preciznost

Nudimo:
  • Dinamično poslovno okruženje
  • Radno vrijeme od 07:30-15:30h
  • Timski rad
  • Redovna i stimulativna primanja
  • Topli obrok

Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem opcije: "Prijavite se na oglas" ili se javite na broj telefona: 066/711-976 radnim danom od 8-16 sati.

Budite dio uspješnog tima!
Mjesto rada: Banja Luka