Advokatski pripravnik (m/ž)

Objavio Advokat Tanović Kenan, 26.10.2023. - Sarajevo

Opis posla:

  • upoznavanje sa radom kancelarije
  • sacinjavanje podnesaka
  • evidencija predmeta
  • pruzanje pravnih usluga
  • zastupanje pred sudovima i drugim organima
  • komunikacija sa klijentima
  • te drugi poslovi kojim se kancelarija bavi

Obavezni uslovi :

  • Zavrsen Pravni fakultet zvanje diplomirani pravnik VSS VIl stepen ili visoko obrazovanje prog drugog ili treceg bolonjskog sistema studiranja koji se vrednuje sa najmanje 240 ETCS
  • Poznavanje rada na racunaru
  • Polozen vozacki ispit "B" kategorije
  • bez radnog iskustva u struci
  • da se nalazi na evidenciji JU Služba za zaposljavanje Kantona Sarajevo

Vaše biografije pošaljite putem opcije: "Prijavite se na oglas"