Asistent ureda (m/ž)

Objavio Eos Matrix, 08.02.2024. - Sarajevo

EOS. Changing finances for the better!

Ukoliko tražite poticajno radno okruženje u kojem se možete razvijati i usavršavati vaše vještine, EOS MATRIX je pravo mjesto za vas.

EOS TIM NUDI:

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme u trajanju od 12 mjeseci (nakon isteka ugovora moguća preraspodjela unutar drugog odjela u skladu sa potrebama kompanije);
  • Uređen i dinamičan kolektiv;
  • Redovna primanja i benefiti

OPIS POSLOVA:

  • Vrši prijem telefonskih poziva i slanje e-pošte;
  • Obavlja poslovnu korespodenciju;
  • Vodi opće poslove društva;
  • Sastavlja poslovne dopise po uputi uprave;
  • Vrši prijem i raspodjelu pošte, te slanje pošte;
  • Kontaktira sa klijentima i ostalim poslovnim subjektima (banke, advokati i dr.);
  • Zakazuje i organizuje poslove, poslovne prezentacije i druge poslovne i društvene događaje;
  • Daje i šalje informacije vanjskim subjektima i saradnicima u vezi poslovnih događaja, sastanaka, društvenih događaja, ponuda i dr.;
  • Obavlja poslove za društvo vezane uz nabavu roba ili usluga,
  • Vrši druge poslove koji su po svojim karakteristikama srodni zaduženjima ovog radnog mjesta.

OD VAS OČEKUJEMO:

  • Minimalno SSS
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje rada na računaru, minimalno MS office;
  • Proaktivnost i izražena organizovanost;
  • Samostalnost i odgovornost u radu;
  • Spremnost na rad u dinamičnom okruženju;
  • Razvijene komunikacijske vještine, te sklonost radu u timu

UZ PRIJAVU NA OGLAS, KANDIDATI SU DUŽNI DOSTAVITI:

  • CV

U postupku izbora kandidata izvršit će se provjera sposobnosti kandidata po referencama bitnim za poslodavca i radno mjesto.

Vaše prijave pošaljite putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Samo kandidati koji prođu primarnu selekciju će biti kontaktirani.