Oglas

Certificirani računovođa (m/ž)

Objavio Monetize Ad, 25.09.2024. - Sarajevo

Monetize Ad, domaća i međunarodna marketing kompanija, traži računovođu sa iskustvom, za obavljanje finansijsko računovodstvenih poslova kompanije. Odlična i ugodna radna atmosfera u kompaniji koja prati Svjetske trendove rada, fokusirana na dugoročne ciljeve, ispunjavanje postavljenih ciljeva i usavršavanje kadrova i uposlenika kompanije. Kvalitetni kadrovi, ugodni i moderni uslovi rada i poslovanja su naš ključ uspjeha i naša najveća vrijednost.

Opis posla:

  • Praćenje Zakonskih i podzakonskih propisa iz oblasti računovodstva i finansija
  • Knjiženje svih ulaznih i izlaznih faktura
  • Knjiženje izvoda iz banka
  • Prikuplja i obrađuje podatke za obračun plata i drugih primanja zaposlenih
  • Knjiženje plata, prijavu, te slanje MIP-ova i Gipova, te druge potrebne dokumentacija za Poreznu upravu
  • Vodi evidencije za obračun PDV-a(KUF I KIF), izrada i predaja PDV prijave
  • Evidencija stalnih sredstava
  • Kontrola i knjiženje blagajne i gotovinskog poslovanja
  • Poznavanje i dobro korištenje office paketa sa fokusom Excel
  • Sačinjavanje godišnjih izvještaja i preliminarnih izvještaja za potrebe kompanije
  • Održava kontakt i koordinaciju sa bankama, partnerima, poreznom upravom i drugim državnim institucijama
  • Saradnja sa eksternom revizijom i internim finansijskim timom kolega.

Kvalifikacije:

  • VSS/VŠS poželjno smjer računovodstvo i finansije
  • Minimalno 3 godine iskustva na sličnim poslovima
  • Poznavanje računovodstvenih standarda i Zakonskih propisa
  • Iskustvo rada u računovodstvenim softverima
  • CR – Položen ispit i aktivna licenca certificiranog računovođe
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket) sa fokusom na dobro korištenje Excel-a
  • Odgovornost, preciznost i posvećenost detaljima

Očekuje vas:

  • Rad u dinamičnom, modernom i perspektivnom radnom okruženju
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja
  • Stabilno zaposlenje u međunarodnoj kompaniji sa ugodnim uslovima rada

Vaše prijave možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja