Diplomirani pravnik (m/ž)

Objavio Park Group Dubai, 23.02.2024. - Sarajevo

Opći uslovi:

  • VSS Pravni fakultet
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Opis posla:

  • Administativno - pravni poslove u vezi sa regulisanjem radnih odnosa unutar preduzeća kao i praćenje istih
  • Administrativno - pravne poslovi u vezi aktivnosti neophodnih za imovinske poslove Društva
  • Izrada pojedinačnih pravnih akata (ugovora: domaćih i ino, rješenja i drugih pravnih akata.)
  • Praćenje i primjena zakonskih i drugih propisa relevantnih za obavljanje poslova Društva
  • Usaglašavanje dokumenta društva sa važećim pravnim propisima
  • Održavanje ažurnosti i ispravnosti dokumentacije
  • Pružanje pravne podrške svim odjelima Društva
  • Administriranje podataka zaposlenika te izradu dokumenata relevantnih za obračun plaća

Nudimo Vam:

  • Radni odnos i stimulativna primanja
  • Stručno usavršavanje i razvoj
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni period od 3 mjeseca

Vaše prijave možete dostaviti putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije biće pozvani na intervju.

Oglas traje 10 dana od dana objavljivanja.