Oglas

Ekonomista - Knjigovodstveni referent (m/ž)

Objavio Agrinatura, 19.09.2024. - Sarajevo
Agrinatura d.o.o. objavljuje konkurs za slijedeće radno mjesto: Ekonomista- knjigovodstveni referent (m/ž)

Opis radnog mjesta:
  • Vršenje unosa i knjiženja ulaznih, izlaznih računa-faktura (KIF i KUF) Knjiženje bankovnih izvoda
  • Obračun PDV prijave
  • Usaglašenje analitičkih kartica sa poslovnim partnerima
  • Izrada cesija i kompenzacija
  • Vođenje, kontrolisanje , praćenje i knjiženje robno-materijalnog knjigovodstva
  • Vođenje knjige stalnih sredstava
  • Obračun i knjiženje plaća i ostalih ličnih primanja, izrada MIP, GIP i ostale prijave Zakonom predviđene
  • Knjiženje blagajničkih dnevnika
  • Knjiženje svih računovodstvenih dokumenata
  • Elektronsko bankarstvo
  • Priprema podataka za izradu finansijskih izvještaja
  • Ostali poslovi iz domena finansija i računovodstva po nalogu rukovodioca

Neophodni uslovi:
  • SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera,
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima od 1-3 godine
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Obavezno poznavanje rada na računaru,( MS Office alata s naglaskom na Excell) poželjno poznavanje programa Pantheon
  • Dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti
  • Profesionalan odnos, pouzdanost, odgovornost , timski rad,pedantnost,analitičnost
  • Vozačka dozvola B kategorije

Ova pozicija pruža priliku za kontinuirani razvoj i napredak u knjigovodstvu. Ukoliko ste zainteresirani za ponuđenu poziciju, svoju biografiju u pismenoj formi pošaljite putem opcije "Prijavite se na oglas".
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja