Ginekološko-akušerska medicinska sestra (ž)

Objavio PZU Srce Sarajeva, 26.07.2024. - Sarajevo
Poliklinika Srce Sarajeva, moderna zdravstvena ustanova posvećena pružanju najviše razine medicinske njege zapošljava novog člana tima. Pridružite nam se i postanite dio tima koji čini razliku!

Opis posla:
  • Pružanje stručne njege pacijentima
  • Asistencija tokom ginekoloških pregleda i zahvata
  • Edukacija pacijenata o zdravstvenim temama.

Uvjeti:

  • Relevantno obrazovanje i iskustvo u ginekološkoj akušerskoj medicini
  • Posvećenost kvalitetnoj njezi pacijenata
  • Sposobnost rada u timu

Šta nudimo:

  • Konkurentnu plaću i beneficije
  • Mogućnosti za stručno usavršavanje i napredovanje
  • Rad u stimulativnom i podržavajućem okruženju

Ako želite postati dio našeg tima, pošaljite svoj CV i motivacijsko pismo putem opcije "Prijavite se na oglas" ili nas kontaktirajte na broj telefona: 060 305 75 32.