Građevinski radnik (m)

Objavio Benis, 24.07.2024. - Sarajevo

BENIS d.o.o. za trgovinu, usluge, konsalting i građevinarstvo Sarajevo zapošljava na poziciji: Građevinski radnik (m)

Uslovi:

  • Poznavanje poslova iz građevinske struke (betonski, zidarski, hidroizolaterski, molerski, i dr zanatski radovi)
  • Sposobnost izvršavanja radnih zadataka u kratkim rokovima;
  • Izražene organizacione sposobnosti, sposobnost samostalnog rada, rada u timu u dinamičnom okruženju
  • Poželjna vozačka dozvola B Kategorije
  • Poželjno iskustvo

Opis posla:

  • Rad na gradilištu po nalogu poslodavca
  • Nabavka i briga o građevinskom materijala
  • Sposobnost samostalonog rješavanja problema i zadataka

Nudimo:

  • Redovna primanja
  • Prijava radnog odnosa
  • Radni odnos u skladu sa zakonskom regulativom
  • Puno radno vrijeme

Vaše prijave pošaljite putem opcije "Prijavite se na oglas".

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Broj izvršilaca: 2