Inženjer građevine (m/ž)

Objavio AME, 21.08.2023. - Sarajevo

Opis posla:

  • Organizacija i vođenje gradilišta,
  • Izrada građevinskog dnevnika i građevinske knjige te komunikacija s nadzornim inženjerom i investitorom,
  • Izrada ponuda, troškovnika i ostalih kalkulacija vezanih za izvođenje građevinskih radova,
  • Kontrola kvalitete i termina isporuke materijala i opreme,
  • Finansijsko praćenje gradilišta,
  • Primopredaja radova investitoru

Uvjeti:

  • Diplomirani inženjer građevine,
  • Položen stručni ispit,
  • Radno iskustvo od 5 godina na području niskogradnje,
  • Organizacijske sposobnosti i sposobnosti samostalnog odlučivanja,
  • Samostalnost u radu i predanost ostvarenju zadanih ciljeva,
  • Aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, Autocad, MS Project)
  • Izražena samostalnost u radu i proaktivan pristup poslu
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napretka
  • Redovnu platu i stimulaciju za postignute rezultate
  • Rad u dinamičnom, motivirajućem i zdravom okruženju

Kontakt telefon : 061/692-286