Oglas

Inženjer građevine - operativac (m/ž)

Objavio AME, 02.10.2024. - Sarajevo

Opis posla:

  • Organizacija i vođenje gradilišta
  • Izrada građevinskog dnevnika i građevinske knjige te komunikacija s nadzornim inženjerom i investitorom
  • Izrada ponuda, troškovnika i ostalih kalkulacija vezanih za izvođenje građevinskih radova
  • Kontrola kvalitete i termina isporuke materijala i opreme
  • Finansijsko praćenje gradilišta
  • Primopredaja radova investitoru

Uvjeti inženjer građevine:

  • Diplomirani inženjer građevine
  • Položen stručni ispit
  • Radno iskustvo od 2 godina na području niskogradnje
  • Organizacijske sposobnosti i sposobnosti samostalnog odlučivanja
  • Samostalnost u radu i predanost ostvarenju zadanih ciljeva
  • Aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, Autocad, MS Project)
  • Izražena samostalnost u radu i proaktivan pristup poslu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napretka
  • Redovnu platu i stimulaciju za postignute rezultate
  • Rad u dinamičnom, motivirajućem i zdravom okruženju

Vaše prijave pošaljite putem opcije "Prijavite se na oglas".

Za više informacija kontaktirajte nas na broj telefona: 061/892-406

Broj izvršilaca: 2
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja