Knjigovođa (m/ž)

Objavio USZ Dom Familia, 18.07.2024. - Sarajevo
Potrebni uslovi:
  • SS / VSS – ekonomski smjer
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima poželjno
  • Korištenje informatičkih tehnologija. Poželjno znanje iz računovodstvenog programa Pantheon
  • Izuzetna preciznost i organizovanost. Disciplina i samostalnost u radu

Opis posla:
  • Knjiženje izvoda banaka
  • Knjiženje KUF/KIF
  • Drugi poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca
  • Kreiranje izlaznih faktura
  • Vođenje računovodstevnih evidencija

Nudimo Vam:
  • Dinamično poslovno okruženje
  • Mogućnost učenja i kontinuiranog karijernog razvoja kroz različite edukacije

Vaše prijave pošaljite putem opcije "Prijavite se na oglas".