Medicinska sestra / njegovatelj (m/ž)

Objavio Respekt, 08.12.2023. - Inostranstvo

Opis posla:

  • Ambulantno zbrinjavanje - njega starih i bolesnih osoba u Minhenu-Njemačka

Uslovi:

  • Završena srednja medicinska skola
  • Osnovno poznavanje njemačkog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Fleksibilnost

Nudimo:

  • Iznadprosječnu zaradu (kao i dodatke za rad praznikom i nedjeljom)
  • Smještaj ili pomoć u pronalazenju istog
  • 30 radnih dana plaćenog godišnjeg odmora
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u ugodnoj atmosferi

Vase prijave posaljite putem opcije: "Prijavite se na oglas"

Konakt WhatsApp: +49 176 76 66 4284

Mjesto rada: Inostranstvo
Broj izvršilaca: 3