Mehaničar (m)

Objavio Alma Ras, 03.11.2023. - Srebrenica

 Opis poslova:

  • Vrši poslove održavanja, opravke, podešavanja proizvodnih šivačih mašina te zamjene rezervnih dijelova;
  • Vrši planirane periodične remonte proizvodnih mašina;
  • Aktivno učestvuje prilikom uvođenje novih modela za šivenje i vrši podešavanje mašina po zahtjevima tehnološke dokumentacije i kontrolnog plana;
  • Obučava korisnike proizvodnih mašina o načinu podmazivanja i svakodnevnog održavanja, te aktivno otklanja uočene nepravilnosti i o tome vodi zapisnik.

Uslovi:

  • SSS (poželjno mašinski ili elektrotehnički smijer);
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama;
  • Poznavanje mehanike, elektronike i rada na šivaćim mašinama.

Vještine i kompetencije:

  • Izražene organizacijske vještine;
  • Pedantnost i posvećenost poslu;
  • Preciznost, ažurnost;
  • Timski rad i fleksibilnost;
  • Samostalnost u radu.

Nudimo Vam obuku u trajanju od 90 dana, priliku za razvoj, te dalje usavršavanje i educiranje kroz razvoj i rad.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove svoju biografiju možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas" ili dostaviti lično u prostorije HR odjela.

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije će biti kontaktirani i pozvani na intervju!

Mjesto rada: Srebrenica