Novinar (m/ž)

Objavio CAPITAL.ba, 11.03.2024. - Sarajevo

Zbog širenja redakcije, portal CAPITAL.ba traži komunikativnog/u, odgovornog/u, motivisanog/u i iskusnog/u novinara/ku – dopisnika/cu u Sarajevu koji/a će se baviti istraživačkim novinarstvom o kriminalu i korupciji, te pisati tekstove o aktuelnim ekonomskim temama.

Opis posla:

  • u saradnji sa redakcijom baviti se istraživanjem, pisanjem i objavljivanjem tekstova na portalu CAPITAL
  • praćenje događaja, pres konferencija, obrada i objavljivanje dnevnih vijesti

Uslovi konkursa:

  • poznavanje rada u MS office paketu
  • poznavanje rada u WordPressu i kreiranje SEO sadržaja
  • višegodišnje radno iskustvo u medijima
  • poznavanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije

Šta nudimo:

  • rad u stabilnoj firmi
  • stimulativna primanja
  • mogućnost usavršavanja
  • fleksibilno radno vrijeme

Zainteresovani kandidati/kinje CV mogu poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas"

Konkurs je otvoren do četvrtka 21.03.2024. godine, do 16.00 časova.

Kandidati/kinje koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Mjesto rada: Sarajevo
Zaposlenje: Ugovor o djelu
Broj izvršilaca: 1
Moguć rad od kuće (remote): Da