Pomoćni radnik u skladištu, Visoko

Objavio Oqema BH d.o.o., 22.08.2023. - Visoko

O nama:

OQEMA Group jedna je od 10 najvećih distributera hemikalija i specijalnih produkata u Europi. Izrasli iz obiteljske tvrtke, održavamo vrijednosti kao što su predanost, uvažavanje i timski rad. Iz sjedišta tvrtke održavamo europsku mrežu u 23 zemlje sa ukupno 1350 zaposlenika. Cijenimo karakterne i ljude koji vole preuzeti odgovornost i krenuti s nama u modernu i digitalnu budućnost.

Opis posla

  • zaprimanje robe i kontrola
  • utovar, istovar i skladištenje robe
  • manipulacija robe unutar skladišta viličarom
  •  priprema robe i obrađivanje naloga za otpremu robe iz skladišta
  • organizacija robe u skladištu i briga za urednost skladišnog prostora
  • po potrebi svi ostali poslovi vezani uz skladište

Od Vas očekujemo:

  • odgovornost za ispravnost robe;
  • odgovornost za ispravno i savjesno upravljanje pomoćnim sredstvima u skladištu (viljuškari , vage i sl..);
  • odgovornost za prisutnost, ispravnost, provjeru sigurnosnih elemenata i zaštitnih  mjera u skladištu (PP-aparati, hidranti, setovi prve pomoći, odgovarajuća zaštitna odijela, rukavice, maske za lice, oči i dr.);
  • odgovornost za označavanje produkata (stavljanje naljepnica) prilikom prijema i otpreme produkata;
  • odgovornost za pravilno i redovno vođenje kartica produkata;
  • odgovornost za pravilno vođenje/manipulisane i arhiviranje internih naloga (otprema robe, prijem ambalaže, razblaženje i sl..)

Uvjeti:

  • završena srednja škola
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam:

  • Prilika da doprinesete vlastitim idejama brzorastućoj kompaniji sa sigurnim izgledima za budućnost
  • Sva neophodna sredstva za rad i potpunu zaštitu na radnom mjestu
  • Aktivna podrška Vašem daljnjem razvoju kroz redovite razvojne projekte
  • Prijateljsko radno okruženje
  • Privlačna plaća

Kandidati koji se prijavljuju pored konkursom pređviđenih uslova, dužni su ispunjavati i opće uslove pređviđene Zakonom o radu.

Mjesto rada: Visoko