Pripravnik u pravnom odjelu za neosigurana potraživanja (m/ž)

Objavio Eos Matrix, 08.06.2023. - Sarajevo

Ukoliko tražite poticajno radno okruženje u kojem se možete razvijati i usavršavati vaše vještine, EOS MATRIX je pravo mjesto za vas.

EOS Tim nudi:

  • Uređen i dinamičan kolektiv
  • Fleksibilno radno vrijeme;
  • Redovna primanja i bonus sistem;
  • Obuku od strane stručnih supervizora;
  • Ugovor o radu na određeno vrijeme (uz mogućnost napredovanja)

      Opis poslova:

  •        Stručno osposobljavanje za samostalan rad;
  •        Administrativni poslovi povezani sa vođenjem predmeta;
  •        Sudska naplata potraživanja;
  •        Zastupa društvo pred sudom u sudskim postupcima pokrenutim radi naplate potraživanja;
  •       Daje prijedloge za implementaciju zakonskih instrumenata u slučaju u kom dužnici ne sarađuju u naplati duga putem postizanja dogovora;
  •       Po potrebi vrši druge poslove dostavljene od strane voditelja odjela;
  •       Podnosi sve potrebne izvještaje voditelju tima ili voditelju odjela;

     Od vas očekujemo:

  • VSS – Pravni fakultet;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Vozačka B kategorije – aktivan vozač;
  • Odlične komunikacijske i organizacijske vještine;
  • Timski rad;