Oglas

Računovođa - Knjigovođa (m/ž)

Objavio FinEkspert, 17.10.2024. - Sarajevo

Opis radnog mjesta:

  • Knjiženje ulazno-izlaznih faktura
  • Obračun PDV-a
  • Knjiženje izvoda
  • Obračun plata
  • Vođenje kartica kupaca i dobavljača
  • Učestovanje u izradi finansijskih izvještaja

Uslovi:

  • VSS (ekonomskog smjera)
  • 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poželjno poznavanje rada u programu Pantheon
  • Prednost radno iskustvo u računovodsvenoj agenciji
  • Izražene komunikacijske vještine i spremnost na timski rad

Mi nudimo:

  • Zaposlenje na neodređeno radno vrijeme sa probnim radom od 6 mjeseci
  • Dinamično okruženje
  • Kontinuirano usavršavanje kroz trening i obuku

Biografije i motivacijsko pismo (opcionalno) slati do 10.11.2024 putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Kandidati koji ispunjavaju uslove iz oglasa, biti će kontaktirani i pozvani na intervju.

Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja