Oglas

Računovođa - Knjigovođa (m/ž)

Objavio Intelzink, 04.09.2024. - Sarajevo

Opis posla:

  • Knjiženje i kontrola bankovnih izvoda
  • Knjiženje i kontrola ulaznih i izlaznih računa, kompenzacija, putnih naloga, plaća
  • Administrativno vođenje zaposlenih (prijava i odjava radnika, vođenje ličnih dosijea i obračun troškova i putnih naloga)
  • Usklađivanje kartica kupaca i dobavljača
  • Usklađivanje financijskih i robnih izvještaja
  • Izrada mjesečnog bilansa stanja i bilansa uspjeha
  • Suradnja sa bankama i drugim financijskim institucijama
  • Praćenje računovodstvenih, financijskih, poreznih i drugih propisa, procedura i standarda
  • Izvještavanje prema nadređenim o aktivnostima
  • Obavljanje i svih drugih aktivnosti koje spadaju pod posao računovođe

Uslovi:

  • VSS iz oblasti ekonomije
  • Minimalno jedna godina iskustva u odjelu računovodstva i finansija
  • Inicijativu i proaktivnost, entuzijazam i usmjerenost na ostvarivanje ciljeva
  • Sposobnost samostalnog rješavanja problema
  • Želju za daljnjim učenjem i usavršavanjem
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Odlično znanje rada na računaru (MS Office)

Vaše prijave pošaljite putem opcije "Prijavite se na oglas".

Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja

Drugi oglasi ovog poslodavca (1)