Oglas

Radnik na administrativno - komercijalnim poslovima (m/ž)

Objavio Mikena, 02.09.2024. - Sarajevo
Mikena d.o.o. privatno preduzeće, osnovano 1991. godine koje se bavi prodajom kancelarijskog i propagandnog materijala i poslovne galanterije, zapošljava:

Opis posla:
  • Kontakt sa kupcima i dobavljačima
  • Obavljanje administrativnih poslova

Uslovi:
  • Minimalno viša i visoka SS - Ekonomsko usmjerenje
  • Poznavanje i pisanje engleskog jezika B1
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije (aktivan vozač)
  • Radno iskustvo poželjno
  • Poznavanje rada na računaru
  • Profesionalan odnos prema radu

Vaše prijave pošaljite putem opcije "Prijavite se na oglas".

Za više informacija kontaktirajte: 061/181-933

Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja