Radnik na obezbjeđenju

Objavio Bimal, 03.07.2023. - Brčko

RADNIK NA OBEZBJEĐENJU

( 4 izvršioca

BIMAL d.d. za proizvodnju ulja Brčko je proizvođač jestivog ulja u Bosni i Hercegovini i jedan od vodećih regionalnih proizvođača jestivih ulja.
Osnovni cilj kompanije je proizvodnja koja zadovoljava najviše standarde u svim procesima proizvodnje, od odabira sjemena do finalnih proizvoda jestivih ulja. Posjedujemo visoko kvalitetnu opremu i mašine kojima rukovode visoko obrazovani, stručni i odgovorni zaposlenici, što nam omogućava efikasnu primjenu savremenih sistema upravljanja i kontrole kvaliteta.

Zbog povećanog obima poslovnih aktivnosti želimo zaposliti stručnu, odgovornu i motivisanu osobu za radno mjesto „Radnik na obezbjeđenju“ sa sjedištem u Brčkom. Ukoliko želite postati dio uspješnog tima, a ispunjavate dole navedene uslove, pozivamo vas da se prijavite.

Opis poslova:

  • Vrši obezbjeđenje cjelokupne imovine preduzeća;
  • Vodi evidenciju ulazaka i izlazaka stranaka i automobila;
  • Svakodnevno vrši preglede svih objekata, radnih prostorija, opreme i instalacija sa ciljem uočavanja i otklanjanja opasnosti od požara i vrši kontrolu sprovođenja mjera zaštite od požara;
  • U slučaju vatrogasne intervencije obavezan je da pristupi gašenju požara.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema (SSS);
  • Položen ispit za profesionalnog vatrogasca, certifikat za fizičko obezbjeđenje i ovlaštenje za rad od  policije Brčko distrikta BiH;
  • Najmanje jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Poželjno je radno iskustvo na poslovima profesionalnog vatrogasca;
  • Poznavanje osnova engleskog ili njemačkog jezika;
  • Znanje rada u MS Office paketu;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Poželjne osobine koje kandidat treba da posjeduje:

  • Savjesnost, spretnost i odgovornost;
  • Dobro zdravlje i odlična kondicija;
  • Samostalnost, samoinicijativnost i sistematičan pristup radu;
  • Spremnost na timski rad.

Šta nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju;
  • Saradnja puna izazova.

Mjesto rada: Brčko
Broj izvršilaca: 4