Radnik / pomoćni radnik na održavanju (m)

Objavio Krajina Klas, 13.11.2023. - Banja Luka

Opis posla:
  • Vrši poslove održavanje objekta
  • Vrši nadzora nad održavanjem čistoće kruga i zelenih površina
  • Vrši poslove održavanja i montiranja proizvodnih mašina
  • Održava opremu u proizvodnim pogonima
  • Otklanjanje sitnih kvarova na svim vrstama instalacija(elektroinstalacije i vodoinstalacije)

Uslovi:
  • Radno iskustvo poželjno, ali nije neophodno
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Za ovaj posao važno je da osoba posjeduje znanje i snalaženje u sitnim majstorskim radovima, da je odgovorna, organizovana, spretna, precizna.

Nudimo:
  • Izazovan posao u pozitivnom i dinamičnom timu
  • Stimulativna, adekvatna i redovna primanja
  • Posao sa mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Topli obrok

Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem opcije: "Prijavite se na oglas" li se javite na broj telefona: 066/711-976 radnim danom od 8-16 sati.

Budite dio uspješnog tima!
Mjesto rada: Banja Luka