Radnik za zaštitu na radu (m/ž)

Objavio Penny plus, 10.01.2024. - Vogošća

Zašto Mi?

Penny plus d.o.o. Sarajevo je  domaća stabilna  kompanija  koja se bavi prodajom i distribucijom na malo i veliko visokokvalitetnog  građevinskog materijala, vodomaterijala, elektromaterijala, plastike, pločica, lajsni, sanitarija, drugog  građevinskog materijala, kućnih potrepština i roba široke potrošnje sa velikim brojem poslovnih objekata.

Bavimo se i izgradnjom poslovnih objekata reprezentativnog karaktera.

Naša kompanija je prisutna na tržištu više od 25 godina i raspolaže sa preko 70.000 artikala i imamo preko 500 zaposlenika.

Kao zaposlenik  naše kompanije Vi ste ponosan radnik, nastojite ispuniti očekivanja i to radite sa zadovoljstvom.

Ako ste ambiciozni, snalažljivi, samoincijativni, odgovorni i prepoznali ste se u naprijed navedenom molimo Vas da nam svoj CV dostavite na oglašenu poziciju u nastavku:

Ova pozicija vam nudi:

  • Aktivnu ulogu u pripremi i provedbi aktivnosti koje promoviraju zaštitu okoliša, zaštitu od požara, zaštitu zdravlja te sigurnosti na radu kako bi se osiguralo poštivanje važećih lokalnih zakona i propisa te internih regulativa,
  • Učešće u izradi procjena rizika i planova intervencija u slučaju izvanrednih događaja
  • Provedbu istraga i analiza te izradu izvješća o ozljedama na radu, incidentima i onečišćenjima okoliša
  • Učešće i propisivanje mjera zaštite i provođenje kontrolnih nadzora,
  • Saradnju i pružanje podrške organizacijskim jedinicama u provedbi potrebnih mjera iz područja zaštite na radu I zaštite od požara
  • Aktivnu ulogu u evidentiranju, praćenju i prikupljanju potrebnih podataka te izvještavanje
  • Mogućnost učešća u korporativnim sistemima nagrađivanja i priznanja,
  • Osigurana stručna osposobljavanja i razvoj vještina.

Za ovu poziciju Vam je potrebno:

  • Univerzitetsko obrazovanje - VSS – dipl.ing., VI (bachelor), VII (master) stepen stručne spreme – zaštita na radu, mašinstvo, prirodno ili medicinsko usmjerenje
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima 1 godina (poželjno)
  • Poznavanje rada u MS Office alatima
  • Vozačka dozvola B kategorije. aktivan vozač

 Dodatno se možete istknuti:

  • Poznavanjem zakona i lokalnih zakonskih, regulativa iz oblasti zaštite na radu, zaštite od požara te zaštite okoliša
  • Položenim stručnim ispitom iz oblasti Zaštite na radu i/ili Zaštite od požara.

U naš tim ćete se uklopiti ako:

  • Težite ka onome što je najbolje za kompaniju
  • Ste fokusirani na rješenja ("kako"), a ne na prepreke ("zašto ne"),
  • Proaktivni ste i nastojite kontinuirano poboljšavati sami sebe,
  • Pitate druge za mišljenje, razmatrate i uzimate u obzir različita stajališta,
  • Učinkovito pretvarate ideje u akcije.

 Opis poslova:

  • Organizacija i sprovođenje periodičnih pregleda i ispitivanja iz oblasti zaštite na radu (sredstva rada, uslovi radne okoline)
  • Organizacija i sprovođenje obuka za siguran i zdrav rad i obuka iz zaštite od požara
  • Učešće u procjeni rizika za radna mjesta i mjesta rada u radnoj okolini
  • Izrada internih akata iz oblasti zaštite na radu i zaštite od požara
  • Priprema ponuda, ugovora i druga korespodencija sa klijentima

Vašu prijavu na konkurs možete dostaviti na slijedeće načine:

  • Putem opcije: "Prijavite se na oglas"
  • Ispunite obrazac (link u prilogu ispod) kadrovskog upitnika uz obavezno navođenje radne  pozicija na koju se prijavljujete
  • ili putem pošte na adresu igmanska bb, 71320 Vogošća (krug Unis pretis)

Budi dio tima koji pobjeđuje!

Prijavom na ovaj oglas dajete saglasnost da se vaši lični podaci, kao i svi podaci koje će Penny plus d.o.o. Sarajevo prikupiti za vrijeme trajanja selekcijskog postupka, mogu obrađivati, koristiti i razmjenjivati unutar Penny plus d.o.o kompanije u svrhu provođenja ovog postupka zapošljavanja shodno poslovnim potrebama kompanije Penny plus d.o.o Sarajevo.

Mjesto rada: Vogošća