Oglas

Rukovalac građevinskih mašina (m)

Objavio Ado-Trans, 10.09.2024. - Visoko

Opis posla: Tražimo iskusnog rukovaoca građevinskih mašina koji će biti odgovoran za upravljanje i održavanje različitih građevinskih mašina, uključujući rovokopača, utovarivač i sličnu opremu. Kandidat će raditi na različitim građevinskim projektima.

Ključne odgovornosti:

  • Upravljanje i vođenje različitih građevinskih mašina tokom radnih aktivnosti.
  • Održavanje i provjeravanje opreme kako bi se osigurala optimalna funkcionalnost.
  • Praćenje bezbjednosnih procedura i standarda rada.
  • Izvještavanje o potrebama za popravkama ili zamjenom dijelova.
  • Saradnja sa drugim članovima tima kako bi se osigurala efikasnost i koordinacija na terenu.

Zahtjevi:

  • Iskustvo u rukovanju građevinskim mašinama.
  • Osnovno poznavanje rada i održavanja različitih vrsta građevinskih mašina.
  • Sposobnost za rad u različitim vremenskim uslovima i fizički zahtjevnim situacijama.

Nudimo:

  • Konkurentnu platu u skladu sa iskustvom i kvalifikacijama.
  • Stabilan posao u profesionalnom okruženju.
  • Rad u savremenoj opremi

Ukoliko ste pouzdani, usmjereni na postizanje dobrih rezultata, spremni da svojim zalaganjem doprinesete uspjehu svog tima, a uz to ispunjavate navedene uslove, prijavu za posao možete izvršiti na broj: 063/439-816 (Ahmet)

Mjesto rada: Visoko
Broj izvršilaca: 2
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja

Drugi oglasi ovog poslodavca (1)