Oglas

Stručni saradnik za javne nabavke (m/ž)

Objavio Refam Creative Solutions, 15.10.2024. - Sarajevo

POSTANI I TI DIO NAŠEG TIMA – OGLAS ZA POSAO

Refam Creative Solutions - REC d.o.o. ima potrebu za angažovanjem dodatnog člana u timu koji će svojim radom doprinijeti kako vlastitom razvoju tako i razvoju naše kompanije.

Stručni saradnik za javne nabavke (1 izvršilac)

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • VSS, Ekonomski fakultet, Pravni fakultet ili drugi fakultet
  • Radno iskustvo od najmanje 2 godine na poslovima javnih nabavki,
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Poželjno: posjedovanje Certifikata za trenera Agencije za javne nabavke BiH

Opis radnog mjesta:

  • Kreiranje sadržaja seminara, radionica i drugih edukativnih sadržaja iz oblasti javnih nabavki i drugih oblasti prava,
  • Priprema i realizacija odgovora na pitanja nakon održanih seminara,
    ažuriranje Portala RECko – javne nabavke,
  • Pružanje konsultantskih usluga klijentima REC-a (putem telefona ili u pisanom obliku),
  • Organizacija i učešće u seminarima,
  • Pripremanje stručnih materijala za radionice i dr. materijala za različite vrste stručnog, odnosno profesionalnog usavršavanja,
  • Pisanje tekstova za stručni časopis “Pravo i finansije“,
  • Uređivanje registra propisa (aktivno praćenje i upoznavanje sa novim zakonskim propisima),
  • Ostali poslovi stručnog saradnika za javne nabavke iz okvira navedenog,
  • Stalna edukacija

Od vas očekujemo:

  • Ljubaznost i komunikativnost
  • Odgovornost
  • Detaljan rad
  • Profesionalnost, ozbiljnost i korektnost u poslu
  • Sklonost timskom radu

Nudimo vam:

  • Ugodnu radnu atmosferu
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i dodatne edukacije
  • Stimulativna primanja i napredovanje u skladu sa rezultatima
  • Petodnevnu radnu sedmicu (slobodni vikendi)

Ukoliko smatrate da ste upravo Vi pravi kandidat za jednu od navedenih pozicija, te njegujete profesionalan pristup u radu sa internim i vanjskim korisnicima kako je to opisano u ovom konkursu a ispunjavate navedene uvjete, molimo Vas da dostavite:

  • CV
  • Skeniranu diplomu
  • Kopija vozačke dozvole
  • Skeniranu licencu (ukoliko kandidat posjeduje licencu trenera za javne nabavke)

Putem opcije "Prijavite se na oglas" ili na e-mail adresu: [email protected]

Mjesto rada: Sarajevo, Jukićeva br 2.

Vaša će prijava biti tretirana sa prikladnom pažnjom i striktnim povjerenjem.  Neblagovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani i uključeni u daljnji selekcijski proces.

Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja