Vozač i službenik za podršku i pomoćne poslove (m/ž)

Objavio Eos Matrix, 12.06.2023. - Sarajevo
Ukoliko tražite poticajno radno okruženje u kojem se možete razvijati i usavršavati Vaše vještine, EOS MATRIX je pravo mjesto za Vas.

EOS MATRIX objavljuje otvoreni konkurs za poziciju:

VOZAČ I SLUŽBENIK ZA PODRŠKU I POMOĆNE POSLOVE (M/Ž)

Sarajevo – jedan izvršilac

EOS tim Vam nudi:
  • Zaposlenje na određeno vrijeme (uz mogućnost produženja ugovora);
  • Uređen i dinamičan kolektiv;
  • Atraktivna primanja i benefite;
OPIS RADNOG MJESTA:
  • Upravlja vozilima kompanije i po potrebi je službeni vozač direktora;
  • Odgovoran je za tehničku ispravnost i urednost vozila;
  • Vodi dnevne evidencije o utrošku goriva i pređenih kilometara, servisiranja vozila, izvršenih tehničkih i drugih pregleda;
  • Vodi evidenciju o registraciji vozila, posjedovanju zimske i druge potrebne opreme;
  • Po potrebi obavlja pomoćno-tehničke kurirske poslove;
  • Održava vozila čistim, obavlja manje popravke i zamjenu pojedinih potrošnih dijelova na vozilu;
  • Vodi brigu i održava imovinu kompanije;
  • Obavlja poslove preuzimanja stvari u skladište, njihovog skladištenja i izdavanja iz skladišta, te vodi evidenciju stvari;
  • Vrši druge poslove koji su po svojim karakteristikama srodni zaduženjima ovog radnog mjesta.
USLOVI:
  • Minimum SSS
  • Poželjno prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Organizacijske sposobnosti
  • Aktivan vozač sa minimalno 2 godine vozačkog iskustva (važeća vozačka dozvola „B“ katergorije)
UZ PRIJAVU NA OGLAS, KANDIDATI SU DUŽNI DOSTAVITI:
  • Biografiju odnosno CV
Kandidati uz prijavu mogu dostaviti i druge dokumente kojima mogu dokazati sposobnosti koje mogu utjecati na konačnu odluku poslodavca.

Nepotpune i neblagovremene prijave se neće uzeti u razmatranje.

U postupku izbora kandidata izvršit će se provjera sposobnosti kandidata po referencama bitnim za poslodavca i radno mjesto.

Samo kandidati koji prođu primarnu selekciju će biti kontaktirani.