Vozač kamiona sa kranom / dizalicom (m)

Najveća svjetska građevinska kompanija “China State Construction Engineering Corporation Limited” sa registriranom podružnicom u Bosni i Hercegovini, je u potrazi za radnicima za projekat izgradnje autoputa na Koridoru Vc.

Ako želite doprinijeti jednom od najznačajnijih građevinskih projekata, pozivamo vas da nam pošaljete svoju prijavu i CV.

Pozicija: Vozač kamiona sa kranom / dizalicom

Opis posla:

  • Vješto i sigurno upravljanje građevinskim mašinama (kamion sa kranom/dizalicom) i opremom
  • Identifikacija potencijalnih opasnosti po sigurnost mehaničke opreme i pravodobno prijavljivanje istih menadžerskom osoblju, pravovremeno održavanje opreme
  • Pridržavanje naredbi nadređenog
  • Obavljanje i drugih privremenih poslova koje dodijeli poslodavac

Uslovi:

  • KV-VKV-SSS, rukovalac građevinskih mašina ili sl.
  • Radno iskustvo od minimalno jedne godine
  • Poželjno poznavanje osnova engleskog jezika
  • Pridržavanje uputa i unaprijed utvrđenih smjernica za obavljanje radnih funkcija

Nudimo:

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme sa mogućnošću produženja
  • Plaća po dogovoru

Napomena: Šest dana u sedmici je radno (ponedjeljak – subota)

Poželjno je svoje prijave dostaviti lično, svakim danom, osim nedjeljom, na adresu:

CSCEC bazni kamp, Dretelj bb – Čapljina

Kontakt telefon: 061 258 041

Oglas je otvoren do popune radnog mjesta.

Mjesto rada: Čapljina