Oglas

Carinski deklarant za njemačko tržište (m/ž)

Objavio I-Logistics, 06.05.2024. - Sarajevo

Špedicija I-logistics d.o.o. Sarajevo je firma iz oblasti pružanja špediterskih usluga.

Zbog povećanog obima posla i nadolazećih projekata, I-logistics d.o.o. Sarajevo u potrazi je za motivisanim kandidatima koji bi se pridružili našem profesionalnom kolektivu u Podružnici Saraj Polje, specijaliziranoj za špediterske usluge za njemačko tržište.

Pozicija: Carinski deklarant za njemačko tržište

Uslovi za radno mjesto:

  • SSS/ VSS
  • Dobro poznavanje engleskog ili njemačkog jezika, poznavanje njemačkog jezika je prednost ali ne i uslov
  • Dobro poznavanje rada na računaru (Outlook i Excel)
  • Orijentisanost na timski rad
  • Odgovornost i preciznost u radu, profesionalni pristup zadacima

Opis poslova:

  • Obuka za rad na aplikacijama kompanije za carinske postupke u Njemačkoj
  • Obrada i unos podataka u carinski sistem
  • Kvalitativno i kvantitativno praćenje realizacije poslova
  • Ostale aktivnosti u vezi sa poslovanjem tima

 Naša ponuda:

  • Pozitivna i dinamična radna atmosfera
  • Prijava od prvog dana i plaćena obuka
  • Radno iskustvo nije uslov
  • Moguć rad preko studentskog servisa
  • Prednost kandidatima koji su prijavljeni na biro za zapošljavanje

Nudimo Vam:

  • Izazovan, dinamičan i odgovoran posao u timu mladih ljudi, uz stimulativnu naknadu, proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Rad u ugodnoj i stabilnoj radnoj okolini
  • Razvoj ličnih kompetencija i vještina
  • Rad u smjenama uz fiksno radno vrijeme

Lokacija radnog mjesta: Podružnica Saraj Polje - rad iz firme

Zaposlenje: puno radno vrijeme

Broj izvršilaca: 5

Početak rada: 03.05.2024.

Poslati CV na engleskom ili njemačkom jeziku putem opcije: "Prijavite se na oglas" ili prijaviti se putem Linkedin platforme klikom na "Prijava kod poslodavca".

Kontakt: 061 064 650

Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja