Oglas

Carinski deklarant za njemačko tržište (m/ž)

Objavio I-Logistics, 14.10.2024. - Sarajevo

Zbog povećanog obima posla i nadolazećih projekata, I-logistics d.o.o. Sarajevo u potrazi je za motivisanim kandidatima, koji bi se pridružili našem profesionalnom kolektivu u Podružnici Saraj Polje, specijaliziranoj za špediterske usluge za njemačko tržište.

Pozicija: Carinski deklarant za njemačko tržište (m/ž)

Uslovi za radno mjesto:

  • SSS/ VSS, špediterske, ekonomske, matematičke ili srodne struke su prednost ali ne i uslov;
  • Dobro poznavanje engleskog ili njemačkog jezika, poznavanje njemačkog jezika je prednost ali ne i uslov;
  • Dobro poznavanje rada na računaru (Outlook, MS Office - posebno Excel)
  • Orijentisanost na timski rad
  • Odgovornost i preciznost u radu, profesionalni pristup zadacima

Opis poslova:

  • Obuka za rad na aplikacijama kompanije za carinske postupke u Njemačkoj
  • Obrada i unos podataka u carinski sistem
  • Kvalitativno i kvantitativno praćenje realizacije poslova
  • Ostale aktivnosti u vezi sa poslovanjem tima

Naša ponuda:

  • Pozitivna i dinamična radna atmosfera
  • Plaćena obuka
  • Radno iskustvo nije uslov
  • Prednost kandidatima koji su prijavljeni na biro za zapošljavanje

Nudimo Vam:

  • Izazovan, dinamičan i odgovoran posao u timu mladih ljudi, uz stimulativnu naknadu, proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Rad u ugodnoj i stabilnoj radnoj okolini
  • Razvoj ličnih kompetencija i vještina
  • Rad u smjenama (ponedjeljak - petak) uz fiksno radno vrijeme

Lokacija radnog mjesta: Podružnica Saraj Polje - rad iz firme

Zaposlenje: puno radno vrijeme

Broj izvršilaca: 4

Početak rada: oktobar/ novembar 2024

Poslati CV na engleskom ili njemačkom jeziku putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Prijave na bosanskom jeziku neće biti razmatrane.

Kontakt mob: 061 911 496

Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja