Domar u osnovnoj školi i vrtiću (m/ž)

Objavio Internationale Deutsche Schule Sarajevo, 02.10.2023. - Sarajevo

Pozicija: Domar u osnovnoj školi i vrtiću na puno radno vrijeme

Profil i stručna sprema

  • Minimalno srednja stručna sprema tehničkog smjera s prethodnim iskustvom na poslovima Domara.

Uslovi

Pored općih uslova utvrđenih Zakonom o radu (''Službene novine F BiH'' 26/16) za zasnivanje radnog odnosa,  kandidati treba da ispunjavaju i posebne uslove predviđene Zakonom o predškolskom te osnovnom odgoju i obrazovanju Kantona Sarajevo, Nastavnim planom i programom za osnovnu školu i Pedagoškim standardima i općim normativima za predškolski te osnovni odgoj i obrazovanje i normative radnog prostora, opreme nastavnih sredstava i učila.

Osobe koje se zapošljavanju u školskoj ustanovi ne smiju biti pravomoćno osuđivane za kaznena djela za koja se goni po službenoj dužnosti niti to mogu biti osobe protiv kojih se vodi kazneni postupak za bilo koje kazneno djelo.

  • Neophodno osnovno znanje engleskog jezika
  • Želja za rad, timski duh i inovativnost na prvom su mjestu

Opis posla

  • Domar se stara o ispravnosti i urednom funkcionisanju svih postrojenja, opreme i prostora koji pripadaju vrtiću i školi
  • Dočekuje učenike i ispraća ih na kapiji škole
  • Obavlja sve popravke u vrtiću i školi
  • Održava okoliš i prilaze i ulaze u objekte i prostorije vrtića i škole
  • Sarađuje sa servisnim kompanijama
  • Obavlja ostale poslove po nalogu direktora

Ključne odgovornosti

  • posvećenost poslu, pedantnost, stručnost i blagovremenost u obavljanju zadataka
  • timski rad i podrška kolektivu

Dokumentacija

Po konačnosti Odluke o izboru idealnog kandidata, izabrani kandidat dužan je dostaviti dokumente (ne starije od 6 mjeseci):

1. Ljekarsko uvjerenje i sanitarna knjižica

2. Ovjerena kopija diplome

3. Ovjerena kopija uvjerenja o završenoj školi

4. Uvjerenje o osuđivanosti ili neosuđivanosti (uvjerenje se vadi u MUP KS)

5. Rodni list

6. CIPS prijava

7. Uvjerenje o državljanstvu

8. Kopija lične karte

9. Porezna kartica

10. Broj tekućeg računa u banci

Rok za prijavu

Konkurs ostaje otvoren 15 (petnaest) radnih dana od dana objavljivanja. Krajnji rok za prijavu je 20.10.2023. godine.

Ako postanete dio IDSS tima možete računati na mogućnost ostvarenja karijere u internacionalnom okruženju, ugovoreni radni odnos uz probni rok, redovne i stimulativne prihode u skladu sa zalaganjem i ostvarenim rezultatima, pozitivnu radnu atmosferu i okruženje.

Prijava se vrši dostavljanjem biografije putem opcije: "Prijavite se na oglas"

ili na adresu vrtića: P.P.U. International Montessori House Sarajevo, Buka 11

71000 Sarajevo,  Bosna i Hercegovina,  „Za posao“

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.