Dostavljač/Monter namještaja

Objavio SOFFY, 05.07.2023. - Sarajevo
Opis poslova:
  • Isporuka i unošenje namještaja na adresu kupca
  • Montaža namještaja (pločastog/tapaciranog),
  • Izlaganje robe u salonu,
  • Ostali poslovi po nalogu pretpostavljenog
Uslovi:
  • SSS
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • Vozačka dozvola B kategorije, iskustvo u vožnji kombija
  • Snalažljivost, odgovornost i ozbiljnost za poslove koje radi, pedantnost
  • Radna etika, blagovremeno ispunjavanje preuzetih obaveza, timski rad
Nudimo:
  • Rad u prijatnom, profesionalnom i dinamičnom radnom okruženju,
  • Obuku i usavršavanje,
  • Mogućnost za napredovanje,
  • Plata 1200 KM-1500 KM (zavisno od iskustva ),
  • +bonusi zavisno od zalaganja
  • Dvije subote mjesečno neradne, nedjelja neradna
  • Radno vrijema 8 sati (subota 7 sati)
Oglas ostaje otvoren 30 (trideset) dana od dana objavljivanja
Kandidati koji uđu u uži izbor bit će naknadno obavješteni i pozvani na intervju.
Prijaviti se možete putem emaila
  • Lokacija: Sarajevo (Rad iz firme)
  • Broj izvršilaca: 2
  • Datum objave: 05.07.2023.
  • Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 05.08.2023.)
Broj izvršilaca: 2