Oglas

Dostavljač - Skladištar (m/ž)

Objavio Toplota, 24.09.2024. - Visoko

Opis posla:

  • Preuzimanje, skladištenje i izdavanje robe iz skladišta
  • Održavanje urednosti i organizacije skladišnog prostora
  • Utovar i istovar robe
  • Dostava robe na različite lokacije prema potrebama kompanije
  • Vođenje osnovne evidencije o stanju skladišta i voznog parka
  • Održavanje vozila u ispravnom stanju i odgovorno rukovanje tokom vožnje

Uslovi:

  • Završena srednja škola
  • Vozačka dozvola B (poželjno i C kategorija)
  • Iskustvo u radu u skladištu ili na sličnim poslovima je prednost
  • Odgovornost, preciznost i tačnost u obavljanju zadataka
  • Spremnost na timski rad i rad u dinamičnom okruženju
  • Poznavanje rad ana računaru

Nudimo:

  • Stabilan posao u uspešnoj kompaniji
  • Mogućnost profesionalnog razvoja
  • Redovna i stimulativna primanja
  • Prijateljsko radno okruženje

Vaše prijave pošaljite putem opcije "Prijavite se na oglas" ili dostaviti lično u prostorije naše kompanije na adresi Poslovna zona-Ozrakovići bb, Visoko.

Mjesto rada: Visoko
Broj izvršilaca: 2
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja