Fasadni inžinjer / 3D konstrukter (m/ž)

Objavio Dobler BH, 01.04.2024. - Sarajevo

Opis posla:

Tražimo više konstruktera fasadnih sistema (sa ili bez radnog iskustva) koji će se pridružiti našem timu za 3D projektovanje. Ova pozicija je odgovorna za razvoj i projektovanje inovativnih fasadnih sistema kroz korištenje 3D softvera i BIM tehnologije. Glavni fokus posla je na stvaranju detaljnih tehničkih crteža, modela i simulacija kako bi se osigurala efikasna implementacija fasadnih sistema.

Odgovornosti:

  • Kreiranje modela fasadnih sistema koristeći 3D softver
  • Izrada tehničkih crteža i specifikacija za proizvodnju fasadnih elemenata
  • Sprovođenje analiza i simulacija radi optimizacije performansi fasadnih sistema
  • Saradnja sa timom inžinjera i arhitekata radi postizanja optimalnih rješenja

Ponuda:

  • Ugovor na neodređeno vrijeme i sigurno radno mjesto
  • Flexibilno radno vrijeme
  • 30 dana godišnjeg odmora
  • Konkurentna plata i beneficije
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja u dinamičnom okruženju
  • Rad u stimulativnoj radnoj atmosferi sa timom stručnjaka

 Kvalifikacije:

  • Poželjno iskustvo u radu sa 3D modelovanjem, BIM softverom i AutoCad-om
  • Poželjno poznavanje tehničkih standarda i procedura u oblasti fasadnih sistema
  • Sposobnost rada u timu i komunikacije sa različitim stručnjacima
  • Visok nivo preciznosti i pažnje na detalje
  • Diploma iz oblasti arhitekture, građevinarstva ili mašinstva
  • Obavezno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu

Ukoliko želite da se pridružite našem timu, svoj CV na engleskom ili njemačkom jeziku pošaljite putem opcije: "Prijavite se na oglas" sa naznakom "Prijava na oglas". Očekujemo vaše prijave do 01.05.2024.

Lokacija firme u BiH: Azize Šaćirbegović 1, Poslovni centar „Džigal“ 5.sprat, 71000 Sarajevo.

Broj izvršilaca: 4