Front office koordinator (m/ž)

Objavio USZ Dom Familia, 19.01.2024. - Sarajevo

Opis posla:

Uspostavljanje protokola  organizacije:

Pozicija front office koordinatora u Medox specijalnoj bolnici je odgovorna uloga koja se fokusira na koordinaciju i upravljanje svim aktivnostima povezanim s pacijentima i pružanjem kvalitetne usluge u bolničkom okruženju. Front office koordinator je često prvi kontakt pacijenta s bolnicom i igra ključnu ulogu u pružanju pozitivnog i profesionalnog dojma.

Glavne odgovornosti front office koordinatora u bolnici uključuju:

  • Doček i registracija pacijenata
  • Srdačno dočekivanje pacijenata i njihovih obitelji, prikupljanje osobnih podataka, osiguravanje ispravne dokumentacije i izdavanje identifikacijskih kartica ili naljepnica
  • Upravljanje telefonskim pozivima
  • Odgovaranje na pozive, pružanje informacija o uslugama bolnice, usmjeravanje poziva prema odgovarajućim odjelima i osoblju, rješavanje pitanja i upita pacijenata ili njihovih obitelji.

Terminska organizacija:

  • Zakazivanje pregleda, konzultacija, laboratorijskih testova i drugih medicinskih procedura,
  • Pridržavanje rasporeda radi izbjegavanja kašnjenja i osiguranje efikasne operativnosti bolnice
  • Uspostavljanje protokola organizacije posjeta
  • Definiranje vremena posjeta, trajanja, broja posjetitelja, pravila o sigurnosti i higijeni, te posebnih uvjeta ili ograničenja
  • Koordinacija termina posjeta
  • Suradnja s odjelima unutar bolnice radi usklađivanja rasporeda posjeta s rasporedima liječenja pacijenata, rezerviranje prostora za posjete i osiguranje prikladnih i sigurnih prostorija za susrete porodica
  • Komunikacija s obiteljima
  • pružanje informacija o posjetima, objašnjavanje protokola posjeta, odgovaranje na pitanja i pružanje podrške obiteljima tijekom njihovih posjeta, te ažuriranje informacija o promjenama u protokolu posjeta ili ograničenjima.

Osiguravanje sigurnosti:

  • suradnja s osobljem bolnice radi osiguravanja sigurnosti tijekom posjeta porodicama, provođenje sigurnosnih provjera, nadzor pridržavanja protokola posjeta, kontrola pristupa ovlaštenim posjetiteljima i održavanje privatnosti pacijenata.

Pružanje podrške:

  • Pružanje informacija o bolnici, uslugama i resursima obiteljima tijekom posjeta, praćenje i rješavanje pritužbi ili pitanja obitelji tijekom posjeta
  • Koordinacija administrativnih zadataka
  • Vođenje evidencije dolazaka pacijenata, priprema medicinske dokumentacije, vođenje protokola specijalističkih pregleda i ostalih zakonom propisanih dokumenata.

Rješavanje pritužbi i pružanje podrške:

  • suradnja s pacijentima i njihovim obiteljima radi razumijevanja njihovih briga i pružanja odgovarajuće podrške, suradnja s drugim odjelima u bolnici radi brzog i učinkovitog rješavanja problema.

Upravljanje sadržajem:

  • unos i ažuriranje sadržaja na portalu organizacije, uključujući objavljivanje novih izvještaja, vijesti, proizvoda ili usluga te ažuriranje postojećih informacija.

Korisnička podrška:

  • pružanje podrške korisnicima portala, odgovaranje na upite, rješavanje problema s pristupom ili funkcionalnosti portala te pružanje smjernica i uputa korisnicima.

Analiza i izvještavanje:

  • praćenje statistike posjećenosti, analiza podataka o korisničkom ponašanju i izrada izvješća o performansama web portala radi identifikacije trendova, poboljšanja funkcionalnosti portala i donošenja informiranih odluka o strategiji razvoja.

Uslovi:

  • SSS ili VSS - prednost imaju kandidati sa medicinskim usmjerenjem
  • Aktivno znanje engleskog jezika - obavezno
  • Prednost kandidatima koji imaju iskustvo u radu u call centrima

Svoje prijave i biografije možete slati dikretno preko opcije: "Prijava kod poslodavca".