Honorarni terenski anketar (m/ž)

Objavio Prism Research & Consulting, 11.04.2024. - Više lokacija

Prism Research & Consulting d.o.o., jedna od najvećih BiH agencija za ispitivanje javnog mnijenja, marketinška i medijska istraživanja, raspisuje sljedeći

OGLAS ZA HONORARNI POSAO TERENSKOG ANKETARA

AKO ŽELITE DA U NAREDNIH 3-4 MJESECA ZARADITE PAR STOTINA KM SEDMIČNO!

Mi smo agencija koja već 27 godina uspješno posluje u BiH, sa preko 700 kompletiranih različitih istraživačkih projekata, za više od 300 različitih klijenata. Zbog povećanog obima posla u narednih 3-4 mjeseca, javila se potreba za angažiranjem većeg broja terenskih anketara širom BiH.

Opis posla:

Anketiranje se obavlja u formi ankete/intervjua u domaćinstvim ispitanika, uz pomoć aplikacije instalirane na tablet uređaj ili pametni telefon,. Anketar čita pitanja i predložene odgovore i bilježi izabrane odgovore unutar aplikacije. Anketari su plaćeni na osnovu broja urađenih validnih anketa. Troškovi prevoza se plaćaju posebno. Minimalno je potrebno uraditi 20 anketa, po 10 u 2 slučajno izabrana naselja. Može se i uraditi više od toga ako se želi zaraditi više. Plaćanje po principu isplate u sedmici nakon sedmice završenog posla, na žiro račun.

Uvjeti:

  • Da ste odgovorni i da ste spremni pošteno uraditi dogovoreno u okviru rokova za dogovoreni iznos novca;
  • Da znate čitati i pisati;
  • Da poznajete rad na elektronskim uređajima (tablet, Smartphone/Pametni mobitel);
  • Imate dovoljno vremena u sedmici (oko 20-ak sati sedmično minimalno) da se angažirate;
  • Da ste komunikativni i da lako uspostavljate i održavate kontakt sa nepoznatim ljudima;
  • Da imate mogućnost korištenja automobila ili drugog odgovarajućeg prevoznog sredstva, što je svakako prednost (ali nije obavezno)

Ključne vještine i osobine:

  • Društvenost, komunikativnost, smisao za rad sa ljudima
  • Prilagodljivost i fleksibilnost u radu
  • Pedantnost i preciznost u radu
  • Poštenje u radu

Vaše prijave isključivo slati porukom na Viber broj: +387 61 490 704, ili putem opcije: "Prijavite se na oglas". U prijavi obavezno napisati ime i prezime, kontakt telefon, te OBAVEZNO NAVESTI OPĆINU U KOJOJ TRENUTNO ŽIVITE.

Mjesto rada: Više lokacija
Zaposlenje: Sezonski rad