Oglas

Inženjer za obradu prostornih podataka (m/ž)

Objavio Hidrocibalae, 26.09.2024. - Tuzla
Mi smo HIDROCIBALAE d.o.o. Brzorastuća smo inženjerska tvrtka, specijalizirana za obradu i analizu prostornih podataka s naglaskom na istraživanja mora te surađujemo s vodećim svjetskim tvrtkama u ovom području.

Radimo na inženjerskim projektima diljem svijeta u područjima hidrografije, oceanografije i geofizike.

Radimo savjetovanje i obradu podataka u poslovima:
  • Obrada marinskih geofizičkih podataka
  • Izgradnje vjetroelektrana u moru,
  • Istraživanja objekata na dnu mora (olupine brodova, eksplozivne naprave, cjevovodi itd.),
  • Istraživanja koja prethode izgradnji platformi u moru, izradi pomorskih karata, GIS analiza itd.

Traženi smo izvan granica RH iz više razloga!

Naš tim grade stručnjaci različitih disciplina: geodezija, geologija, geofizika, oceanografija, IT itd.

Ima nas 50 i marljivi smo, željni znanja i primjene naučenog.

Mlađi smo godinama (<30) i zaigrani duhom, profesionalni i radimo odličan posao.

Držimo se skupa i ljudski rješavamo sve bitne poslovno-životne situacije.

I zato trebamo baš Tebe da se pridružiš našem timu, pridoneseš razvoju tvrtke i da pronađeš za sebe bitne razloge zašto ti je predobro raditi s nama i razvijati se!

Mi tebi nudimo:
  • Osnovnu plaću s dodatkom za prijevoz kojom ćeš biti zadovoljan/na jer smo bolji od prosjeka našeg sektora/niše
  • Dodatno stimulativna primanja - prema rezultatima tvog rada
  • Mentora / mentoricu i edukaciju dok se uhodavaš
  • Naknadu za vjerski blagdan
  • Fleksibilnost oko bitnih poslovnih/životnih stvari
  • Konkretne edukacije - kontinuirano
  • Sudjelovanje u vodećim svjetskim projektima istraživanja mora
  • Rad u mladom i proaktivnom timu u opuštenoj radnoj atmosferi

Planiramo stalni radni odnos jer imamo ozbiljne namjere s tobom!

Mjesto rada: Tuzla

Nakon stjecanja samostalnosti u radu možeš raditi na daljinu/hibridno, ako ti je tako bolje.

Opis posla:
  • Analiza i obrada prostornih podataka istraživanja mora
  • Izrada karata
  • GIS obrada podataka
  • Obrada marinskih geofizičkih/geoloških prostornih podataka
  • Korištenje matematičkih/statističkih modela u obradi podataka
  • Identifikacija objekata na dnu mora
  • Pisanje završnih izvješća projekata

Obavezni uvjeti:
  • Viša stručna sprema / sveučilišni ili stručni prvostupnik/ visoka stručna sprema/magistar struke geodezije,
  • Geologije, građevine, geografije, geotehnika, računarstva, seizmika, geofizika, matematika, fizika, IT…
  • Napredno poznavanje rada na računalu (posebice softvera za obradu vektorskih i rasterskih podataka)
  • Znanje engleskog jezika u govoru i pismu - minimalno B1 razina
  • B kategorija vozačka dozvola

Poželjno:

pa time i prednost dajemo tebi koji/a imaš koji mjesec rada /određeno iskustvo u GIS-u.

Ako nemaš iskustva u nečemu od toga, naučit ćemo te, bez brige!

Javi nam se s povjerenjem i pošalji CV putem opcije “Prijavite se na oglas”.

Prava ekipa te čeka!

PS: Mi smo ekipa koja živi puno toga ljudskog i nama se to podrazumijeva, ali da ipak naglasimo za kraj:

Ako si osoba s invaliditetom ili pak strani radnik koji ispunjava uvjete, javi nam se!
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja