Inžinjer zaštite na radu (m/ž)

Objavio Prevent, 07.10.2023. - Ilijaš

Za potrebe sigurnosti i zaštite radnika na radnom mjestu pozivamo vas da aplicirate za radno mjesto: Inžinjer zaštite na radu (m/ž)

Opis posla:

  • vođenje i organizacija poslova iz oblasti zaštite na radu,
  • učestvovanje u izradi akata o procjeni rizika za radna mjesta i radnu okolinu,
  • propisivanje internih opštih akte iz oblasti zaštite na radu.F

Fokus vaše odgovornosti:

  • vođenje evidencije o radnicima raspoređenim na radna mjesta sa posebnim uvjetima rada
  • vođenje evidencija o obuci radnika iz oblasti zaštite na radu,
  • zaštite okoliša, kao i ispitivanju mikroklimatskih uvjeta radne sredine,
  • evidencija povreda na radu i saradnja sa nadležnim ustanovama
  • koordinacija sa rukovodiocima organizacionih jedinica i ljudskim resursima, inspekcijom iz oblasti zaštite na radu, zaštite okoliša i sanitarne inspekcije.

Vaš profil

  • ukoliko prepoznajete da su vaše dominantne vještine sklonost za rješavanje tehničkih problema,
  • dobro snalaženje u radnom okruženju,
  • spremnost na profesionalno usavršavanje, dobre komunikacijske i organizacijske vještine,
  • aktivno znanje engleskog ili njemačkog jezika ovaj oglas je prilika za vas.
  • Poznavanje rada na računaru je potrebno, jer je sastavni dio vašeg zadatka i izvještavanje u domenu aktivne upotrebe Excela.

Uslovi koje kandidati trebaju ispunjavati su:

  • VSS-inžinjer zaštite na radu - sigurnosti ili srodna tehnička struka
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 3 godine

Šta nudimo:

Izazovno, po mnogo čemu u Bosni i Hercegovini iznimno, profesionalno radno okruženje, rad u timu stručnjaka, stimulativna primanja uz osiguran profesionalni i osobni razvoj, obuku i usavršavanje.

Ako vam je opisano radno mjesto interesantno i prepoznajete se u opisanom profilu vašu biografiju i pismo motivacije možete dostaviti putem opcije: "Prijavite se na oglas" , a možete san kontaktirati putem broja telefona: 032/ 942-199

Mjesto rada: Ilijaš