IT saradnik za korisničko / tehničku podršku (m/ž)

Objavio NEX Studio, 22.02.2024. - Sarajevo

Mi smo tim mladih stručnjaka iz informatičkog sektora koji radi dugo godina u oblasti GPS satelitskog praćenja vozila, prodaji i ugradnji prateće GPS opreme, TravelSIM kartica, informatičkih usluga i izrade aplikativnih softvera.

U cilju proširenja naše aktivnosti, tražimo energične i iznimno motivirane pojedince koji bi se pridružili našem timu na sljedećim radnoj poziciji:

Uvjeti:

  • Stručna sprema: SSS, informatika, elektrotehnika ili drugo primjenjivo tehničko znanje
  • Aktivno poznavanje rada na računaru
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Samostalnost u radu
  • Komunikativnost i ljubaznost
  • Sposobnost rada u timu i spremnost na učenje novih stvari
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije

Zadaci:

  • Stručnost, odgovornost, organizovanost i urednost u pristupu radnim zadacima
  • Evidencija i definisanje prijavljenih korisničko-tehničkih problema
  • Rješavanje prijavljenih korisničko-tehničkih problema
  • Obuka korisnika programa
  • Komunikacija sa klijentima, usmenim ili pismenim putem
  • Pisanje uputa za korištenje software-a
  • Administriranje hardware-a i software-a
  • Kontrola i nadzor informacionog sistema
  • Unošenje i obrada podataka, te prilagođavanje programa za korištenje
  • Pomaganje programerima pri testiranju programskih rješenja
  • Spremnost za konstantno učenje i intenzivne obuke u tehničkom dijelu
  • Ostala zaduženja po nalogu nadređenog

 Prednosti koje nudimo:

  • Nudimo siguran posao sa jakim timom u ugodnoj radnoj atmosferi.
  • Intenzivna edukacija za brz i lagan početak sa nama.
  • Dobro uvježban tim sa fokusom na dobar radni odnos.
  • Svaki član našeg tima je stručnjak koji s oduševljenjem dijeli svoje znanje i iskustva.
  • Neprestano ulažemo u razvoj svojih zaposlenika kako bismo osigurali vrhunsku uslugu našim korisnicima.
  • Spremni smo za dugotrajnu i uspješnu suradnju.

Ukoliko ste zainteresovani, pošaljite nam dokumentaciju za prijavu (CV, reference) putem opcije: "Prijavite se na oglas"