Junior Admin Assistant (ž)

Objavio Sentry d.o.o., 04.01.2024. - Sarajevo

Opis posla

Idealan kanditat za Junior Admin Assistant poziciju može biti neko sa izrazito dobrim komunikacijskim i organizacionim vješinama. Poželjna su predhodna iskustva u podršci korisnicima.

​Dužnosti uključuju komunikaciju sa roditeljima, djecom i instruktorima telefonski, email-om, internim LMS-om i putem mobilni aplikacija. Također, vrši prihvat i registraciju studenata prije početka učioničke ili online nastave.

​Pruža informacije zainteresovanim roditeljima o programima i uslovima školovanja te realizuje aktivnosti za upis novih studenata.

Potrebno obrazovanje i kvalifikacije:

  • Srednje obrazovanje ili više, po mogućnosti u polju administracije, poslovne administracije, menadžmenta ili slično.
  • Poželjno je prethodno iskustvo u radu na administrativnim ili kancelarijskim poslovima, posebno u oblasti edukacije.
  • Poželjno je iskustvo u radu sa CRM ili LMS sistemima.

Potrebna znanja i vještine:

  • Izvrsne komunikacijske i interpersonale vještine. Kandidat treba biti u stanju da uspostavi jasnu i efikasnu komunikaciju sa različitim učesnicima (roditelji, djeca, instruktori).
  • Odlične organizacione vještine, sposobnost planiranja i koordinacije, kao i sposobnost upravljanja vremenom.
  • Visok nivo informatičke pismenosti, uključujući dobro poznavanje MS Office paketa i sposobnost učenja novih softverskih alata.
  • Sposobnost rada u dinamičnom okruženju i prilagodljivost promjenama.
  • Potrebno je znanje engleskog jezika, kako pisano tako i govorno.
  • Orijentacija na korisnika i sposobnost da se pruže jasne, tačne i ljubazne informacije.

Osobine:

  • Kandidat treba biti timski igrač sa pozitivnim stavom.
  • Detaljno orijentisan sa izraženom sposobnošću multitaskinga.
  • Samostalnost i inicijativa u obavljanju zadataka.
  • Odgovornost i pouzdanost u obavljanju administrativnih zadataka.
  • Strpljivost i profesionalnost u interakciji sa roditeljima i djecom.
  • Sposobnost rada pod pritiskom i rješavanje problema na efikasan način.
  • Poželjno je iskustvo ili sklonost prema obrazovnom sektoru i radu sa djecom.
Mjesto rada: Sarajevo
Zaposlenje: Puno i nepuno radno vrijeme