Komercijalista - administrator (m/ž)

Objavio Solar Invent, 24.07.2024. - Sarajevo

Solar Invent d.o.o. Sarajevo je generalni zastupnik za oblast energetike i obnovljivih izvora energije koja se bavi projektovanjem, dizajniranjem i izgradnjom solarnih fotonaponskih Off-Grid i On-Grid elektrana, kako za vlastitu potrošnju, tako i za prodaju u mrežu. Specijalizirani smo distributer elektrotehničkih materijala i proizvoda renomiranih svjetskih brendova.

Na osnovu ukazane potrebe, dana 24.07.2024. godine Solar Invent d.o.o raspisuje:

KONKURS

Za prijem u radni odnos na mjesto:

Komercijalista - administrator

Opći uslovi:

  • Izražene komunikacijske vještine
  • Izvrsne organizacijske vještine
  • Samostalnost i proaktivnost u radu
  • Izražen senzibilitet za timski rad

Opis poslova:

  • Prikupljanje i priprema dokumentacije
  • Pružanje administrativne i tehničke podrške timu
  • Koordinacija sa dobavljačima i izvođačima radova
  • Organizacija i vođenje evidencije o projektnim dokumentima i rokovima
  • Priprema mjesečnih izvještaja
  • Izdavanje i priprema ponuda i faktura
  • Prijem i obrada dolazne i odlazne pošte
  • Upravljanje telefonskim pozivima i elektronskom poštom
  • Arhiviranje dokumentacije i održavanje uredne evidencije
  • Koordinacija sastanaka, priprema i organizacija poslovnih putovanja
  • Priprema i ažuriranje raznih izveštaja i dokumenata
  • Komunikacija sa klijentima i dobavljačima
  • Nabavka kancelarijskog materijala i opreme
  • Vođenja tekućih evidencija
  • Obavljanje drugih zadataka po nalogu nadređenih
  • Komunikacija sa klijentima i pružanje osnovnih informacija o projektima
  • Priprema tenderske dokumentacije
  • Asistiranje direktoru društva
  • Ostali administrativni poslovi prema potrebi

Kvalifikacije:

  • Završena srednja stručna sprema ekononmskog smjera
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Osnovno poznavanje softverskih alata
  • Dobre organizacione i komunikacione veštine
  • Sposobnost rada u timu i pridržavanja rokova
  • Vozačka dozvola B kategorije, ali nije obavezna

Napomena:

  • Samo kandidati koji ispunjavaju tražene kriterije i uđu u uži izbor će biti kontaktirani i uključeni u daljnji selekcijski proces
  • Kandidati koji budu ispunjavali uvjete konkursa biti će bilateralno intervjuisani
  • Osobni dohodak će biti dogovoren tokom intervjua

Solar Invent doo Sarajevo u svakom trenutku ima pravo opozvati ovaj konkurs.

Vaše prijave možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas".