Oglas

Komercijalista (m/ž)

Objavio Dea Stil, 10.09.2024. - Više lokacija
Dea Stil d.o.o. Banja Luka – generalni zastupnik za Revlon Professional već 20 godina. Kompanija se bavi veleprodajom i distribucijom profesionalnih preparata za frizerske salone na području cijele Bosne i Hercegovine. Osnovni motiv koji nas pokreće jesu zadovoljni klijenti, tako da je težište našeg angažmana upravo usmjereno u pravcu konstantne komunikacije sa klijentima.

Za dalji razvoj uspješnog poslovanja, pozivamo Vas da se javite na

O G L A S
Za prijem u radni odnos na radno mjesto:

Komercijalista za prodaju profesionalnih preparata za frizerske salone (m/ž)

Lokacija: Tuzlanski kanton

Opis posla:
  • Redovni obilasci terena i svakodnevna komunikacija sa postojećim i novim kupcima na terenu u cilju prodaje i promocije;
  • Odgovornost za prodaju i naplatu od kupaca;
  • Provođenje plana prodaje;
  • Unaprjeđenje prodaje kroz planske posjete kupcima;
  • Konstantno učenje literature o proizvodima;
  • Analiza  prodaje i sugerisanje aktivnosti za unaprjeđenje prodaje;
  • Provođenje planiranih marketinških aktivnosti na terenu;
  • Praćenje i izvještavanje o svim aktivnostima na terenu;
  • Svakodnevno izvještavanje nadređenih.

Nudimo:
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Redovna i stimulativna primanja

Uslovi:
  • Stručna sprema : minimalno SSS
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Spremnost za stalan rad na terenu
  • Izražene komunikacijske, pregovaračke i prodajne sposobnosti
  • Poželjno, ali ne I neophodno radno iskustvo iz istih ili sličnih oblasti
  • Poznavanje rada na računaru

Prijavu sa obaveznom kraćom biografijom, kontakt podacima i eventualnim preporukama možete dostaviti putem opcije "Prijavite se na oglas".
Mjesto rada: Više lokacija
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja