Komercijalista (m/ž)

Objavio Perutnina Ptuj, 31.01.2024. - Mostar

Proizvodnja  prirodnih, zdravih i ukusnih proizvoda mesa i mesnih prerađevina, uz najviše standarde kvalitete, sljedivosti, sigurnosti i zaštite okoliša, naša je osnovna i primarna djelatnost.

Tražimo strastvenog i motiviranog kolegu koji će se pridružiti našem dinamičnom timu.

Ako imate izražene prodajne vještine,sposobnost izgradnje poslovnih odnosa i želju za postizanjem izvrsnosti, ovo je prilika za vas.
Postanite ključni član našeg tima i doprinesite rastu našeg poslovanja.
Prijavite se sada i započnite karijeru u stimulativnom okruženju na poziciji:

Komercijalist (m/ž)

Opis poslova i odgovornosti:

  • vodi pregovore i ugovara sa kupcima prodaju proizvoda;
  • pribavljanje narudžbi;
  • davanje općih i posebnih informacija potencijalnim kupcima o svojim proizvodima;
  • bilježenje reakcija i zahtjeva kupaca;
  • određivanje količine i kvaliteta narudžbe kao i datuma isporuke;
  • vodi računa i zadužen je za naplatu prodate robe;
  • planira prodaju za svaki mjesec i vodi računa o realizaciji plana.

Uslovi:

  • SSS/VŠS/VSS
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • poznavanje rada u MS Office paketima;
  • aktivan vozač (vozačka dozvola B kategorije);
  • sistematičan pristup radu;
  • vješto usmeno i pismeno komuniciranje

Nudimo:

  • konkurentnu plaću;
  • atraktivne bonuse;
  • mogućnost napredovanja u karijeri
  • pružamo potpunu podršku u razvoju vaših prodajnih vještina kroz stručna usavršavanja i treninge
  • rad u poticajnom okruženju, timski duh i mogućnost sudjelovanja u izazovnim projektima, što našu ponudu čini posebno privlačnijom.

Pridružite nam se da zajedno gradimo uspješnu budućnost!

Vaše biografije možete slati putem opcije: "Prijavite se na oglas"

Mjesto rada: Mostar