Oglas

Komercijalista - Regionalni menadžer prodaje (m/ž)

Objavio Trigma, 16.09.2024. - Više lokacija
Trigma d.o.o. Banja Luka, koja posluje u okviru T-Group Holding Srl. Italy, je uspješna i perspektivna firma, prisutna 25 godina na cjelokupnom tržištu BiH, sa prepoznatljivim imidžom i kvalitetnim brendovima koje nudi u svom asortimanu: motorna ulja i maziva: Texaco, Shell, Nisotec, TGH Lubricants; autodijelovi i akumulatori: Bosch, Wix, Mann; Mirka – brusni alati i materijali i Förch – sve za zanatstvo i industriju.

KONKURS za poziciju:

Regionalni menadžer prodaja brusnih alata i materijala (KWH MIRKA Ltd) za Zeničko-dobojski kanton, Kanton Sarajevo i Srednjobosanski kanton

Lokacija: Sarajevo, Kakanj , Visoko, Vitez, Kiseljak, Zenica (Rad iz firme)

Opis poslova:
  • Aktivan rad na privlačenju novih, zadržavanju i servisiranju postojećih i povećanju zadovoljstva kupaca
  • Odgovornost za realizaciju prodajnih planova
  • Ubjedljiv način prezentacije i prodaje artikala iz asortimana brenda Mirka
  • Samostalno pregovaranje sa kupcima u svrhu prodaje robe po komercijalnim uslovima utvrđenim prodajnom politikom firme
  • Praćenje naplate potrazivanja i obezbjeđenje efikasnosti naplate
  • Praćenje tržišta i trendova
  • Redovito posjećivanje kupaca u cilju ostvarenja zadanih planova i unapređenja odnosa
  • Unapređivanje prodaje na prodajnim mjestima
  • Kontinuiran rad na vlastitoj edukaciji i poznavanju tehničkih karakteristika robe

Uslovi:
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima prodaje sličnih vrsta roba (obrada drveta, proizvodnja stolarije/namještaja)
  • Izražene komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke sposobnosti, proaktivan pristup i samostalnost u obavljanju radnih zadataka
  • Dobro poznavanje rada u MS Office-u
  • Orjentisanost na kupce i lojalnost prema poslodavcu
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Minimalno SSS (poželjno tehničkog ili ekonomskog smjera)

Prijave, uz priloženu biografiju - CV i motivaciono pismo, dostavite putem opcije "Prijavite se na oglas" ili putem pošte na adresu:  Trigma d.o.o, Subotička 149a, 78000 Banja Luka.

Samo odabrani kandidati će biti kontaktirani.
Krajnji rok za slanje prijava je trideset dana od dana objavljivanja oglasa.
Neblagovremene i nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.
Mjesto rada: Više lokacija
Prijavite se na oglas
Ukoliko imate više dokumenata (CV, reference...) predlažemo da ih spojite u jedan dokument (PDF ili docx).
Napišite što detaljnije zašto se prijavljujete baš na ovu poziciju i ukratko se predstavite.

* Obavezna polja