Konobar (m/ž)

Objavio Caffeteria Čokolada, 10.06.2024. - Sarajevo

Caffeteria Čokolada, uspješan ugostiteljski objekt koji posluje od 2021. godine, zbog proširenja asortimana i povecanja obima posla traži motivisane i iskusne osobe za poziciju: Konobar (m/ž)

Lokacija: Caffeteria Čokolada, Kemala Kapetanovića 15

Opis posla:
  • Pružanje izvanredne usluge gostima uz osmijeh i ljubaznost
  • Briga o ugledu objekta i održavanje higijene radnog prostora
  • Efikasno i precizno pripremanje napitaka i posluživanje gostima

Uslovi:
  • Prethodno iskustvo na poziciji konobara ili sankera
  • Visok nivo discipline i stabilnosti ličnosti
  • Fleksibilnost i spremnost na rad u promjenjivim uslovima

Ponuda:
  • Mogućnost profesionalnog razvoja
  • Dinamično i prijateljsko radno okruženje
  • Odlična primanja, bonuse i mogućnost napredovanja

Molimo osobe koje ne ispunjavaju navedene uslove da se ne prijavljuju. Također, kratkoročni kandidati i kandidati za koje se iz nekih razloga ne može izvršiti prijava JS3100 nisu u obziru za ovu poziciju.

Vaše prijave pošaljite putem opcije: "Prijavite se na oglas".

Više informacija na: 062 18 88 80