Kontrolor završne kontrole, Usora

Objavio Global Metal Construction, 25.08.2023. - Usora

Opis posla:

  • Završna kontrola gotovih proizvoda
  • Kontrola kvalitete farbe, zavara, mehaničkih oštećenja i nečistoća
  • Kontrola pakovanja
  • Kontrola procesa otpreme proizvoda
  • Ažurno vođenje baza podataka i analiza pokazatelja kvalitete

 Od vas očekujemo:

  • SSS mašinski tehničar ili druga srodna struka
  • Strast prema organizaciji projekata i želja za stalnim usavršavanjem
  • Poznavanje proizvodnih procesa
  • Sposobnost čitanja i razumijevanja tehničkih crteža
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje mjernih instrumenata i načina krištenja istih

 Nudimo:

  • Uzbudljivo, dinamično i podržavajuće radno okruženje koje potiče tvoj rast i razvoj
  • Mogućnost rada s inspirativnim kolegama i stručnjacima u svojim područjima
  • Priliku za osobni i profesionalni napredak.
  • Stimulativno plaćanje i mogućnost nagrađivanja za izvrsnost
Mjesto rada: Usora