Magacioner (m)

Objavio Elgrad, 16.02.2024. - Živinice

Elgrad d.o.o. je vodeći regionalni distributer pločastih materijala i okova za izradu namještaja po mjeri. Naše društvo nudi široki asortiman pločastih materijala i uslugu konfekcioniranja tj. obrade i dorade na vrhunskim strojevima. Od samog početka poslovanja tržištu nudimo širok
asortiman provjereno visoke kvalitete, koja zadovoljava sve europske norme.

U želji za zadržavanjem izvrsnih rezultata i daljnjim razvojem pozivamo sve buduće kolege da se pridruže našem timu, u novo otvorenom prostoru Elgrad doo PJ Tuzla Maline bb – Živinice.

Opis posla:

  • Istovar, zaprimanje, sortiranje robe unutar skladišnog centra
  • Utovar robe po izdatim nalozima
  • Osiguravanje ispravnog skladištenja robe te funkcionalnog i preglednog slaganja, označavanja robe uz pravilno rukovanje i manipuliranje istom
  • Briga o proizvodima, izgledu, čistoći i urednosti skladišta
  • Izvještavanje nadređenih o utvrđenim nepravilnostima u području rada
  • Sudjelovanje u inventurama
  • Ispravno čuvanje robe i sprečavanje robnih gubitaka

Uvjeti:

  • SSS
  • Položen ispit za upravljanje viljuškarom
  • Odgovornost, spretnost, točnost, urednost, kolegijalnost i strpljivost u radu
  • Prethodno iskustvo rada u skladištu ili srodnim područjima minimalno 2 godine
  • Izvrsne organizacijske vještine i primjećivanje detalja
  • Timski igrač s odličnim komunikacijskim vještinama
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Osnovno poznavanje rada na računaru

Nudimo ti:

  • Rad u prijateljskim uslovima, sa dobro uigranim timom
  • Redovna fiksna primanja, plaćene troškove prijevoza i toplog obroka
  • Priliku za stalno zaposlenje i napredovanje
  • Rad u dvije smjene (07 – 14:30 i 14 – 21h)
  • Probni rad od 3 mjeseca

Vaše biografije možete poslati putem opcije: "Prijavite se na oglas"

Mjesto rada: Živinice