Magacioner (m/ž)

Objavio Mibral, 20.09.2023. - Sarajevo

Mibral d.o.o. je kompanija u privatnom vlasništvu sa sjedištem u Sarajevu. Prisutna je na Bosansko-Hercegovačkom tržištu od 1977.god. sa širokom ponudom izvođenja građevinskih radova.
Nakon dugogodišnjeg poslovanja i dalje unapređujemo i proširujemo svoje aktivnosti te raspisujemo konkurs za prijem na radno mjesto: Magacioner

Opis posla:

Tražimo motivisanog magacionera za našu uspješnu građevinsku firmu. Vaša glavna odgovornost biće nabavka, izdavanje, evidencija i kontrola alata, mašina, materijala i opreme našim radnicima na gradilištu. Radićete u dinamičnom okruženju i bićete ključni član tima koji podržava nesmetanu realizaciju naših projekata.

Ključni poslovi i radni zadaci:

  • Efikasno upravljanje magacinom, izdavanje i povrat alata, mašina, materijala i opreme,
  • Održavanje tačnog inventara i evidencije o svim izdatim sredstvima,
  • Provjera kvaliteta i ispravnosti alata i opreme prije izdavanja,
  • Saradnja i komunikacija s timovima na gradilištu kako biste ispunili njihove zahtjeve za mašinama, alatom, opremom i materijalom,
  • Pravovremena nabavka alata, mašina, opreme i materijala,
  • Rad u skladu s propisima zaštite na radu i pridržavanje internih politika i procedura.

Od kandidata očekujemo:

  • Minimalno srednjoškolsko obrazovanje
  • Validna vozačka dozvola (B kategorija)
  • Pouzdanost i tačnost
  • Sposobnost samostalnog rada i dobra organizovanost
  • Prethodno iskustvo u radu u magacinu ili skladištu
  • Razumjevanje građevinskih alata, matrijala i opreme
  •  Preciznost i pažnja pri radu s inventarom
  •  Solidan nivo znanja u radu sa MS Office programom
  • Sposobnost fizičkog rada i podizanja težih predmeta
  • Dobre komunikacijske vještine i saradnje s različitim timovima

Nudimo:

  • Stimulativna primanja
  • Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja
  • Odlične uslove rada u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost sticanja dodatnih veština u građevinskoj industriji

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju, molimo Vas da pošaljete svoju biografiju i motivaciono pismo putem opcije: "Prijavite se na oglas" najkasnije do petka, 13.10.2023 do 16h. Samo potpune aplikacije će biti razmatrane. Diskrecija svih aplikacija je zagarantovana.
Više o nama možete saznati na www.mibral.ba. a za dodatne informacije možete pozvati 033/656 -680, kontakt osoba Alma Imamović Begović.